Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

Wlewniki

W naszym sklepie prezentujemy wlewniki gumowe do lewatyw, wykonane z bezpiecznych materiałów. Wygodne podczas zastosowania zarówno dla osoby obsługującej, jak i dla pacjenta wlewnik jest ważną częścią kuracji lewatywą lub irygacji. Każdy wlewnik do lewatywy posiada w zestawie wygodną rurkę o odpowiedniej długości, wymienne końcówki do różnego rodzaju zabiegów z jego użyciem oraz haczyk do zawieszenia.

 

SANITY wlewnik gumowy 1,2 l

SANITY wlewnik gumowy 1,2 l
SANITY wlewnik gumowy 1,2 l

Komfortowy wlewnik o wygodnej pojemności 1,2 l do częstych kuracji. Wyjątkowo trwały i wyposażony w uchwyt do zawieszania. Przeznaczony do irygacji pochwy lub lewatywy doodbytniczej.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

29,99 zł

szt.

Wlewnik gumowy Sanity 2 l

Wlewnik  gumowy Sanity 2 l
Wlewnik gumowy Sanity 2 l

Wlewnik gumowy Sanity 2 l przeznaczony do wykonywania irygacji pochwy lub lewatywy doodbytniczej. Wyjątkowo trwały.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

32,00 zł

szt.

Wlewnik z PCV Sanity 2,0l - wysoka jakość

Wlewnik z PCV Sanity 2,0l - wysoka jakość
Wlewnik z PCV Sanity 2,0l - wysoka jakość

Komfortowy wyposażony w uchwyt do wieszania, trwały wlewnik o optymalnej pojemności 2 l do częstych kuracji. Naturalny sposób oczyszczania ciała

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

42,00 zł

szt.

Wlewniki gumowe do lewatyw

Oferujemy wysokiej jakości, wytrzymałe wlewniki gumowe dla wykonania lewatyw. Wykonane z bezpiecznego materiału wysokiej jakości, charakteryzują się wygodą w zastosowaniu oraz łatwością czyszczenia. Wlewnik do lewatywy posiada wszystkie niezbędne akcesoria, w tym końcówki do kuracji doodbytniczej oraz dopochwowej. Ustalona pojemność wlewnika pozwala na prowadzenie częstych kuracji bez konieczności dostosowywania ilości płynu. Dostępne w naszym sklepie internetowym wlewniki gumowe są całkowicie neutralne w stosunku do skóry, wykonane są bowiem z antyalergicznych materiałów bez zastosowania lateksu.

Wlewnik do lewatywy 2 l

Wlewnik do lewatywy 2 l z wygodnym uchwytem do zawieszania oraz ergonomicznymi końcówkami spełnia wszystkie kryteria medyczne i zapewnia wygodę użytkowania i obsługi. Worek o dużej pojemności 2 litrów może być zawieszany z pomocą uchwytu. Taki wlewnik do lewatywy wykonany jest z zatwierdzonego dla celów medycznych PCV, co zapewnia bezpieczeństwo jego zastosowania. Zestaw zawiera wlewnik, rurkę z kranikiem oraz dwie wymienne końcówki do lewatywy i irygacji. Wygodny użytkowaniu wlewnik do lewatywy 2 l jest produktem dedykowanym wielokrotnemu użytkowi, można więc go stosować przez dłuższy czas, bez konieczności wymiany sprzętu. Łatwy w czyszczeniu zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo zastosowania zarówno w warunkach medycznych, jak i domowych.

Oferujemy wlewniki gumowe do lewatyw o różnej pojemności. Wykonane z wysokogatunkowego, medycznego tworzywa PCV są bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Posiadające różne pojemności wlewniki warto dobrać według potrzeb pacjenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl