Microlife BP B1 Classic Ciśnieniomierz + mankiet 22-42 cm.

Microlife BP B1 Classic.jpg
 • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 109,07 zł 109.07
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Ciśnieniomierz Microlife BP B1 Classic 

BP B1 Classic to wysokiej jakości ciśnieniomierz, który łączy w sobie zaawansowaną technologię Gentle + zapewniającą optymalną szybkość pompowania mankietu i kontroli ciśnienia w mankiecie z wyjątkową precyzją pomiarów charakterystyczną dla produktów Microlife oraz prostą obsługą. Urządzenie posiada pojemną pamięć, zapisującą 30 ostatnich wyników pomiarów wraz z datą i godziną. Ciśnieniomierz jest wyposażony w funkcję IHB odpowiadającą za wykrywanie nieregularnego bicia serca (arytmii). Dzięki temu urządzeniu, domowe pomiary ciśnienia krwi są komfortowe i niezawodne, a pacjenci z nadciśnieniem mogą czuć się bezpieczni i dobrze monitorowani.

 

Cechy ciśnieniomierza Microlifa BP B1 Classic:

 • Wykrywanie nieregularnego bicia serca (IHB): Technologia umożliwiająca wczesne ostrzeganie o możliwych nieprawidłowościach serca.
 • Technologia Gentle+: Kontrola prędkości pompowania i wysokości ciśnienia w mankiecie zapewniająca komfortowe pomiary.
 • 30 pamięci danych i średnia: Automatyczne przechowywanie ostatnich 30 wartości ciśnienia krwi oraz wyświetlanie średniej wartości wszystkich zapisanych odczytów.
 • Sprawdzenie dopasowania mankietu: Funkcja pokazująca, czy mankiet jest odpowiednio założony na ramieniu, co zapewnia dokładność pomiarów.
 • 3-poziomowa klasyfikacja ciśnienia krwi: Łatwa interpretacja wyników pomiaru zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi dotyczącymi nadciśnienia tętniczego.
 • Szeroki mankiet M-L (22-42 cm): Elastyczność stosowania przy większości rozmiarów obwodu ramienia od 22 cm do 42 cm.
 • Najwyższa dokładność pomiaru z kliniczną oceną A/A według Brytyjskiego i Irlandzkiego Towarzystwa ds. Nadciśnienia (BIHS).

 

Dane techniczne ciśnieniomierza BP B1 Classic:

 • Wymiary: 124 x 92 x 61 mm
 • Waga: 251g (wraz z bateriami)
 • Źródło napięcia: 4 x 1.5 V bateria alkaliczna; rozmiar AAA lub zasilacz sieciowy DC 6V, 600 mA (opcjonalnie)
 • Zakres pomiaru: 
  20-280 mmHg (ciśnienie krwi)
  40-200 uderzeń na minutę (puls) 

 

W zestawie Microlife BP B1 CLassic znajdują się:

Ciśnieniomierz Microlife BP B1 Classic, mankiet 22-42 cm, komplet baterii, instrukcja obsługi.

 

BP B1 Classic to niezawodny ciśnieniomierz, który zapewnia dokładne i komfortowe pomiary ciśnienia krwi w domowych warunkach. Dzięki technologii Gentle+ oraz funkcjom takim jak wykrywanie nieregularnego bicia serca, sprawdzanie dopasowania mankietu i 30 pamięci danych, jest to idealne rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie i monitorujących swoje ciśnienie krwi.

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl