AliveCore Kardia Mobile urządzenie do pomiaru fal EKG

Dostępność: brak towaru
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Opis urządzenia:

AliveCore Kardia jest mobilnym urządzeniem służącym do pomiaru fal EKG. Urządzenie pozwala wcześnie wykryć nieprawidłowości i zaburzenia pracy serca jak np. arytmię oraz migotanie przedsionków, które jest najczęstszą przyczyną występowania niedokrwiennego udaru mózgu. Kardia jest niezwykle łatwa w obsłudze, działa przy pomocy intuicyjnej aplikacji, dzięki czemu pomiaru można dokonać już w 30 sekund. Niewielkie rozmiary (jest mniejsza niż karta kredytowa) sprawiają że, urządzenie można mieć stale przy sobie, co pozwala wykonać badanie w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

 

Sposób pomiaru:

Pomiar odbywa się automatycznie po przyłożeniu palców do czujników urządzenia. Kardia odczytuje przepływ fal EKG z palców i już po 30 sekundach udostępnia pełne i wiarygodne informacje dotyczące aktywności serca za pomocą przystępnej aplikacji. AliveCor działa z aplikacją KardiaMobile, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Aplikacja pozwala na wyświetlanie wyników badania na ekranie smartfona, ale też prowadzenie dziennika badań i tworzenie notatek głosowych, które dają pełny obraz stanu zdrowia i samopoczucia w momencie badania. 

Urządzenie wykrywa wszelkie nieprawidłowości w pracy serca i pomaga zaplanować leczenie. Wyniki badań można przedstawić lekarzowi lub też wysłać za pośrednictwem internetu.

 

Korzyści płynące z korzystania:

  • pomiar fal EKG w dowolnym miejscu i czasie

  • niewielkie rozmiary urządzenia i szybkość pomiaru
  • rejestracja każdego dokonanego pomiaru

  • wynik pomiaru wyświetlony zaraz po skończonym pomiarze

  • możliwość uzyskania pełnej analizy pomiaru on-line

  • możliwość wysłania dokonanego pomiaru do lekarza

  • niewielkie koszty w stosunku do tradycyjnych metod pomiaru EKG

 

 

Walidacja – badania kliniczne:

W badaniu gdzie zapisy pacjentów zostały zinterpretowana przez elektrofizjologów, rytm zatokowy został precyzyjnie wykryty w 97% a migotanie/trzepotanie przedsionków zostało wykryte w 100%.

Urządzenie Kardia  wykazuje bardzo wysoki stopień dokładności także w badaniach porównywanych ze skomplikowanym 12to kanałowym aparatem EKG. Urządzenie AliveCore pokazuje wynik z dokładnością 97% gdzie zaawansowana aparatura EKG będąca punktem odniesienia, dała wynik z dokładnością na poziomie 98,5%. Warto zwrócić uwagę na fakt, że za pomocą Kardii badanie może zostać wykonane natychmiast, w dowolnym miejscu bez umawiania wizyty i oczekiwania w kolejce.

 

Kompatybilność:

Urządzenie i aplikacja są kompatybilne z większością smartfonów występujących na rynku. Lista kompatybilnych urządzeń dostępna jest na stronie producenta.

Urządzenie Kardia współpracuje z urządzeniami iOS i Android które mają wbudowany mikrofon i łączność z Internetem (konieczne do ściągnięcia darmowej aplikacji). To że Twoje urządzenie nie jest na liście to nie znaczy że urządzenie nie będzie działać, ale nie jesteśmy wstanie zagwarantować kompatybilności.

 

Specyfikacja:

- 2 elektrody ze stali nierdzewnej 3 cm x 3 cm

- Wymiary 8,2 cm x 3,2 cm x 0,35 cm

- Waga: 18 gramów

- Zasilanie: jedna bateria 3V CR2016 w zestawie

- 200 godzin czasu pracy

- Urządzenie Kardia posiada 2-letnią gwarancję dystrybutora

- Kompatybilna z większością urządzeń Apple i Android

 

Pobierz aplikację:

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alivecor.aliveecg&hl=pl&gl=US

                                                                     

 

Użytkowanie urządzenia w praktyce

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl