Biała dieta po wybielaniu zębów: co i jak długo jeść?
Biała dieta po wybielaniu zębów: co i jak długo jeść?

Biała dieta to tymczasowy plan żywieniowy, który zalecany jest po zabiegu wybielania zębów. Jej głównym celem jest utrzymanie efektu wybielania poprzez eliminację spożywanych produktów, które mogą przyczynić się do ponownego przebarwienia zębów. Zęby zaraz po zabiegu wybielania są wyjątkowo podatne na zabarwienia, dlatego ważne jest przestrzeganie białej diety.

czytaj całość »
4DryField, czyli nowa generacja preparatów medycznych
4DryField, czyli nowa generacja preparatów medycznych

Zrosty są z jednym z najczęściej spotykanych problemów u pacjentów po ginekologicznych zabiegach operacyjnych są zrosty wewnątrzotrzewnowe i wewnątrzmaciczne. Pierwszymi objawami takich powikłań są często trudne do sprecyzowania bóle w okolicy, gdzie powstały zrosty pooperacyjne. Jednak następstwa takich komplikacji mogą być groźne dla zdrowia i życia pacjenta. Dlatego też niezbędne jest wprowadzenie odpowiedniej profilaktyki przeciwzrostowej, która pomoże uniknąć przykrych skutków operacji i przyspieszy gojenie. Co na to nowoczesna medycyna?

czytaj całość »
Produkty Paxman
Produkty Paxman

Wypadanie włosów to jedna z przyczyn, dla której osoby zmagające się z nowotworem obawiają się chemioterapii. Efekt uboczny leczenia można jednak zminimalizować, a nawet zupełnie wykluczyć z użyciem preparatów pielęgnacyjnych firmy Paxman.

czytaj całość »
Przenośny monitor EKG, warto ?
Przenośny monitor EKG, warto ?

Arytmia i migotanie przedsionków są jednymi z najczęściej występujących dolegliwości serca. Nie leczone są bardzo niebezpieczne - prowadzą do zawału i niedokrwiennego udaru mózgu. Przeprowadzenie badań jest kosztowne i czasochłonne. Czy da się przeprowadzić badanie EKG w domu, za pomocą smartfona ?

czytaj całość »
Tlenoterapia
Tlenoterapia

Brak odpowiedniej ilości tlenu w organizmie bywa bardzo niebezpieczny, ponieważ upośledza pracę komórek odpowiedzialnych za funkcjonowanie wszystkich układów ciała – szczególnie u osób, które zmagają się z niewydolnością oddechową. W jaki sposób leczyć to schorzenie i minimalizować jego skutki? Odpowiedź zawarto w jednym słowie: „tlenoterapia”.

czytaj całość »
Poduszki ortopedyczne a zdrowy sen
Poduszki ortopedyczne a zdrowy sen

Przeciętnemu człowiekowi wystarczy 8 godzin snu, aby organizm mógł się zregenerować. Wielu z nas miewa jednak problemy z zasypianiem, a do tego budzi się zmęczonych i obolałych. Przyczyna może być dość prozaiczna i bardzo łatwo ją wyeliminować – wystarczy dokładniej przyjrzeć się swojej poduszce.

czytaj całość »
Kolagen naturalny
Kolagen naturalny

Starzenie się organizmu to naturalny i nieunikniony proces. Każdy z nas stara się jak najdłużej oprzeć się biegnącemu czasowi i zachować młodość oraz zdrowie. Niestety z wiekiem pogarsza się kondycja naszej skóry, a czynniki zewnętrzne takie jak: promieniowanie słoneczne, wolne rodniki, toksyny ale również szybki tryb życia, niewłaściwe odżywianie, brak ruchu nasilają ten proces. Pod wpływem czasu w organizmie spada poziom witamin i minerałów wspomagających naturalną odnowę włókien kolagenowych.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl