4DryField, czyli nowa generacja preparatów medycznych
4DryField, czyli nowa generacja preparatów medycznych

Zrosty są z jednym z najczęściej spotykanych problemów u pacjentów po ginekologicznych zabiegach operacyjnych są zrosty wewnątrzotrzewnowe i wewnątrzmaciczne. Pierwszymi objawami takich powikłań są często trudne do sprecyzowania bóle w okolicy, gdzie powstały zrosty pooperacyjne. Jednak następstwa takich komplikacji mogą być groźne dla zdrowia i życia pacjenta. Dlatego też niezbędne jest wprowadzenie odpowiedniej profilaktyki przeciwzrostowej, która pomoże uniknąć przykrych skutków operacji i przyspieszy gojenie. Co na to nowoczesna medycyna?

czytaj całość »
Produkty Paxman
Produkty Paxman

Wypadanie włosów to jedna z przyczyn, dla której osoby zmagające się z nowotworem obawiają się chemioterapii. Efekt uboczny leczenia można jednak zminimalizować, a nawet zupełnie wykluczyć z użyciem preparatów pielęgnacyjnych firmy Paxman.

czytaj całość »
Przenośny monitor EKG, warto ?
Przenośny monitor EKG, warto ?

Arytmia i migotanie przedsionków są jednymi z najczęściej występujących dolegliwości serca. Nie leczone są bardzo niebezpieczne - prowadzą do zawału i niedokrwiennego udaru mózgu. Przeprowadzenie badań jest kosztowne i czasochłonne. Czy da się przeprowadzić badanie EKG w domu, za pomocą smartfona ?

czytaj całość »
Tlenoterapia
Tlenoterapia

Brak odpowiedniej ilości tlenu w organizmie bywa bardzo niebezpieczny, ponieważ upośledza pracę komórek odpowiedzialnych za funkcjonowanie wszystkich układów ciała – szczególnie u osób, które zmagają się z niewydolnością oddechową. W jaki sposób leczyć to schorzenie i minimalizować jego skutki? Odpowiedź zawarto w jednym słowie: „tlenoterapia”.

czytaj całość »
Poduszki ortopedyczne a zdrowy sen
Poduszki ortopedyczne a zdrowy sen

Przeciętnemu człowiekowi wystarczy 8 godzin snu, aby organizm mógł się zregenerować. Wielu z nas miewa jednak problemy z zasypianiem, a do tego budzi się zmęczonych i obolałych. Przyczyna może być dość prozaiczna i bardzo łatwo ją wyeliminować – wystarczy dokładniej przyjrzeć się swojej poduszce.

czytaj całość »
Kolagen naturalny
Kolagen naturalny

Starzenie się organizmu to naturalny i nieunikniony proces. Każdy z nas stara się jak najdłużej oprzeć się biegnącemu czasowi i zachować młodość oraz zdrowie. Niestety z wiekiem pogarsza się kondycja naszej skóry, a czynniki zewnętrzne takie jak: promieniowanie słoneczne, wolne rodniki, toksyny ale również szybki tryb życia, niewłaściwe odżywianie, brak ruchu nasilają ten proces. Pod wpływem czasu w organizmie spada poziom witamin i minerałów wspomagających naturalną odnowę włókien kolagenowych.

czytaj całość »
Witamina C - Nawet nie wiesz jak wiele jej zawdzięczasz.
Witamina C - Nawet nie wiesz jak wiele jej zawdzięczasz.

Witamina C -kwas askorbinowy jest niezbędnym elementem prawidłowego funkcjonowania organizmu. Posiada wiele cennych właściwości, m.in. ma wpływ na syntezę kolagenu - przyspiesza proces gojenia ran czy kondycję naczyń krwionośnych. Przede wszystkim wykazuje działanie antyoksydacyjne, gdyż uczestniczy w neutralizowaniu reaktywnych form tlenu i azotu. Zapobiega tym samym uszkodzeniom komórek i chroni ich makrocząsteczki przed powstawaniem uszkodzeń oksydacyjnych, a także uczestniczy w naprawie DNA.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl