WAGI DIETETYCZNE
WAGI DIETETYCZNE

Przeznaczone z myślą o diabetykach,dla osób przebywających na ścisłej diecie,sportowców ale również dla tych którzy dbają o swoje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Niestety gdy cierpimy na cukrzycę musimy kilka razy w ciągu dnia kontrolować poziom cukru we krwi i wiąże sie z tym też nasza dieta.W związku z chorobą jesteśmy ograniczeni co do ilości spożywanych posiłków oraz zawartości w nich cukrów.Taka waga obliczy nam wartości odżywcze produktu, ale również wszystkich posiłków które spożywamy w ciągu dnia.Te wagi świetnie sprawdzają się w dietach wykluczających sól cholesterol i węglowodany.

Posiadają zrozumiałą instrukcję obsługi wraz z książeczką z kodami przypisanymi do produktu. Kiedy położymy produkt na wadze i wpiszemy przypisany kod wyświetlą nam się wartości takie jak: liczba kalorii, ilość soli, ilość tłuszczu, ilość białka, ilość węglowodanów, cholesterolu, oraz liczba jednostek chlebowych. Oczywiście można zapisywać w pamięci wewnętrznej wagi obliczone wartości. Ilość zapamiętanych pozycji zależy od funkcji wagi i producenta.

Wagi dietetyczne - dlaczego warto je kupić? 

Wyposażone są w duży czytelny wyświetlacz oraz funkcję tarowania. Przygotowywanie codziennych posiłków stanie się dla nas łatwiejsze i przyjemne. Będziemy mieć pełną kontrolę nad wartościami odżywczymi. Wagi są bardzo poręczne i wygodne nie zajmują dużo miejsca, jeśli mamy potrzebę również możemy zabierać je ze sobą, na przykład na wczasy.Pamiętajmy, że takie wagi są precyzyjnym urządzeniem, dlatego ważne jest aby prawidłowo ją użytkować i przechowywać oraz dbać o jej stan techniczny.Nie należy potrząsać wagą.

O czym należy pamiętać przy używaniu wag dietetycznych? 

Na wyświetlanie wartości mogą mieć wpływ zakłócenia elektromagnetyczne wywołane na przykład przez kuchenki mikrofalowe lub radia kuchenne czy telefony komórkowe. Chrońmy wagę przed wibracjami i wilgocią.W każdej wadze znajdują się symbole ostrzegawcze takie jak: wskaźnik przeciążenia czy wskaźnik wyładowanej baterii.Jeśli nie będziemy używać wagi przez dłuższy czas to wyciągnijmy z niej baterie.Każdy z nas posiada w domu wagę do ważenia siebie, ale czy każdy posiada wagę do ważenia tego co jemy? Warto zainwestować w wagę dietetyczną choćby dlatego by potem nie liczyć zbędnych kilogramów na wadze łazienkowej:) Polecam!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl