Opcje przeglądania

Ubrania medyczne

Odpowiednia ochrona to podstawa, zwłaszcza podczas zabiegów medycznych, które muszą być przeprowadzane w sterylnych warunkach. W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne ubrania medyczne jednorazowe w niskich cenach.

W oczekiwaniu na dziecko - ubrania medyczne

Mimo tego, że ubrania medyczne jednorazowe są powszechnie stosowane przez lekarzy, to zdarza się, że noszą je także pacjenci i ich bliscy. Doskonałym przykładem takiej sytuacji jest poród, podczas którego przyszły tata musi mieć na sobie specjalny strój ochronny. Czasem jest on udostępniany przez szpital, jednak w większości przypadków należy kupić męskie ubranie medyczne samodzielnie. Dlatego, chcąc maksymalnie ułatwić to zadanie, możesz wygodnie zamówić je w naszym sklepie, z dostawą do domu.

Ubrania medyczne męskie

Naszym Klientom oferujemy odzież wykonaną ze specjalnej włókniny. Materiał ten chroni, ale jednocześnie pozwala skórze oddychać - minimalizując pocenie. Natomiast delikatna faktura nie podrażnia skóry. Komplet, który oferujemy składa się z długich spodni oraz bluzki z krótkim rękawem. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów, dlatego ubranie do porodu dla taty znajdziecie w kilku rozmiarach. Poza odzieżą oferujemy również szereg przydatnych akcesoriów.

Półmaski filtrujące

Mimo że w szpitalach stosowane są od lat, największą popularność zyskały po wybuchu pandemii Covid-19. W naszym sklepie internetowym znajdziecie także jednorazowe maseczki FFP2 oraz FFP3. Te pierwsze, wykonane zostały z grubego materiału, który przechwytuje nawet do 94% cząsteczek, a co za tym idzie minimalizuje ryzyko zarażenia. Dla wygody modele FFP2 wyposażone zostały w metalowe oparcie, które skutecznie trzyma maskę na nosie, ale nie uwiera. Natomiast maski FFP3, to produkty wykonane z 5 warstwowej włókniny i wyposażone w filtr.

Z myślą o Klientach

Staramy się regularnie doposażać asortyment o coraz to nowe produkty. Ubrania do porodu to tylko niektóre z nich. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem jednorazowej odzieży medycznej, z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz.

Sprawdź także
prześcieradła higieniczne materiały opatrunkowe żele do USG

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl