Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

Testy diagnostyczne

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego trzeba o nie dbać. Doskonale wiedzą o tym osoby cierpiące na różne choroby. Samodzielna kontrola nie musi być trudna, wystarczy wyposażyć się w testy diagnostyczne, które w szybki i dość prosty sposób pomogą nam sprawdzić niezbędne parametry. Paski do pomiaru cukru stanowią niezbędne wyposażenie apteczki każdego diabetyka. Z ich pomocą możesz sprawdzić poziom glukozy z pełnej krwi kapilarnej. W ten sposób, w kilka chwili możesz zweryfikować stan swojego zdrowia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również te przeznaczone do użytku razem z urządzeniami marki Benecheck. Wystarczy, że nakłujesz opuszek palca i umieścisz kroplę krwi we wskazanym polu paska testowego. Następnie, w efekcie reakcji chemicznej glukometr wyświetli dokładny poziom stężenia cukru w organizmie.

Szybkie testy antygenowe

Jaka sama nazwa wskazuje, produkty te pozwalają w kilkanaście minut uzyskać informacje na temat stanu zdrowia. W naszym asortymencie znajdziecie testy antygenowe pozwalając wykryć w organizmie obecność mutacji wirusa SARS-CoV-2. Wymaz należy pobrać z nosogardzieli zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu. Oczywiście to nie wszystko co możecie znaleźć w naszej ofercie! Wśród produktów znajdziecie także paski do pomiaru kwasu moczowego, które można stosować zarówno w ośrodkach zdrowia, jak i w domach prywatnych. W naszym asortymencie znajdziesz opakowania po 25 sztuk, które współpracują z konkretnymi modelami urządzeń Pempa oraz Benecheck. Klientom oferujemy także gumowe opaski, z nazwą choroby w języku polskim i angielskim. Noszone na nadgarstku, w razie zasłabnięcia pozwolą od razu dowiedzieć się, że dana osoba ma cukrzycę.

Benecheck paski do pomiaru glukozy

Chcąc wykonać testy diagnostyczne, należy pamiętać, aby wybrać takie paski do pomiaru cukru, które będą pasować do danego urządzenia. Wszystkie produkty, które oferujemy zostały szczegółowo opisane, tak aby każdy znalazł wśród nich to czego szuka.

Sprawdź także
podkłady higieniczne materiały opatrunkowe narzędzia zabiegowe elektrody jednorazowe 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl