Opcje przeglądania

Prześcieradła higieniczne

Profesjonalne wyposażenie ośrodka medycznego to jego wizytówka. Jednakże nie tylko opinia o działaniu konkretnej placówki ma znaczenie. Dla osób, które odpowiadają za opiekę nad pacjentami, czy to w postaci zapewniania pomocy lekarskiej, czy troski o niezbędne zaopatrzenie, priorytetem jest komfort chorych. Na ich stan zdrowia wpływa zarówno odpowiednie leczenie, jak i warunki, w których przebywają − w szpitalach, klinikach lub innego typu ośrodkach przystosowanych do udzielania pomocy i opieki lekarskiej.

 

Higieniczne podkłady ochronne MEDPROX ECO 50cm

Higieniczne podkłady ochronne MEDPROX ECO 50cm
Higieniczne podkłady ochronne MEDPROX ECO 50cm

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

26,00 zł

Podkład higieniczny nieprzemakalny z gumką 200x140 cm

Podkład higieniczny nieprzemakalny z gumką 200x140 cm
Podkład higieniczny nieprzemakalny z gumką 200x140 cm

Nieprzemakalny podkład higieniczny na łóżko. Wyposażony w gumki uniemożliwiające przesuwanie się.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

62,00 zł

szt.

Chłonne prześcieradła higieniczne – jak się je stosuje?

Często dzieci oraz osoby w podeszłym wieku, schorowane, nie potrafią samodzielnie skorzystać z ubikacji. Zwłaszcza w nocy u niektórych występuje tzw. „moczenie się”. Jak zabezpieczyć materac przed tego typu zdarzeniami, a także stworzyć dziecku czy choremu komfortowe warunki? W tym celu sprawdzają się prześcieradła higieniczne. Skutecznie chronią one łóżko przed zabrudzeniem czy zawilgoceniem. Z tego względu są wskazane dla osób z nietrzymaniem moczu oraz wszelkimi dolegliwościami, które utrudniają samodzielne wstawanie z łóżka. Dzięki warstwom bibuły i folii, które doskonałe wchłaniają ciecz, chronią powierzchnię materaca i zapewniają poczucie komfort, istotne zwłaszcza podczas snu.

Wysokiej jakości podkłady ochronne na materac – korzyści

Zależnie od wymagań, można wyposażyć się w podkłady ochronne na materac w większej ilości, na przykład jako wyposażenie ośrodka medycznego, czy też w pojedynczej rolce, w sam raz na potrzeby domowe. Po każdym zużyciu arkusz się wyrzuca i stosuje nowy. To opłacalne rozwiązanie dla osób, które odpowiadają za zaopatrzenie ośrodków medycznych, gdzie łóżko przypisuje się do konkretnego pacjenta na czas jego pobytu w szpitalu czy klinice, a następnie ma ono posłużyć innym. Aby przedłużyć dobry stan materaca, warto stosować prześcieradła higieniczne, które chronią go przed zanieczyszczeniem. Produkt jest wydajny w stosunku do ceny i cieszy się zainteresowaniem zarówno przy zamówieniach indywidualnych, jak i hurtowych.

Sprawdź także
materiały opatrunkowe narzędzia zabiegowe elektrody jednorazowe 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl