Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Intensywny tryb życia oraz często towarzyszący mu stres znacząco wpływają na kondycję fizyczną i psychiczną. Aby czuć się dobrze, warto zadbać o zredukowanie napięcia mięśniowego. Masażer do stóp to akcesorium wspierające ćwiczenia, mające na celu rozluźnienie ciała.

Masażery do stóp

Masażer do stóp Shiatsu – wsparcie w rozluźnianiu ciała

Masażer do stóp Shiatsu przez wielu doceniany jest za pozytywny wpływ nie tylko na dolne kończyny, ale i na całe ciało. Wszystko to za sprawą wywodzącej się z Japonii techniki, która polega na uciskaniu tak zwanych 12 szlaków energetycznych. W ich skład wchodzą m.in. serce, płuca, żołądek oraz nerki. Głównym założeniem jest przywrócenie równowagi w organizmie, która została zaburzona ze względu na zachodzące procesy, np. chorobowe. Masaż nie tylko może przyczynić się do osiągnięcia harmonii w ciele, ale także pozytywnie wpłynąć na zdrowie oraz odczuwane emocje. Z tego powodu jest szczególnie chętnie wykorzystywany przez osoby, które doświadczają częstego i silnego napięcia nerwowego. Wielu przypisuje mu właściwości redukujące stres, a także poprawiające samopoczucie. Masażer do stóp Shiatsu to również jeden ze sposobów wykorzystywanych do polepszenia przepływu krwi oraz limfy.

Masażer do stóp – Homedics czy drewniany?

Masażer do stóp drewniany to równie chętnie wykorzystywany przyrząd co urządzenia Homedics. Służy on do delikatnego masażu dolnych kończyn, co może korzystnie wpływać na odprężenie i rozluźnienie ciała. Oprócz właściwości kojących, wielu przypisuje niniejszemu akcesorium pozytywny wpływ na zdrowie. Niekiedy redukuje bowiem bóle mięśni, stawów, a nawet głowy. Może usprawniać krążenie krwi oraz pozytywnie wpływać na przemianę materii. Wykonanie masażu jest bardzo proste – polega na umieszczeniu stóp na pewien czas w urządzeniu. Dzięki niemu można urozmaicić codzienne czynności, takie jak praca przy biurku czy oglądanie telewizji. Masażer do stóp Homedics jest ceniony przede wszystkim za relaksujące funkcje, takie jak kojące podgrzewanie. Specjalne głowice zapewniają intensywny masaż w kilku lub jednym wybranym miejscu. Z tego powodu każdy ma możliwość dostosowania ustawień do swoich indywidualnych potrzeb. Urządzenia posiadają także opcję regulacji nacisku – w zależności od preferencji można ustawić niską, średnią lub wysoką moc. Bez względu na możliwe do osiągnięcia rezultaty, każdy masaż stóp jest niezwykle przyjemnym doświadczeniem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, zawierająca między innymi masażer do stóp Shiatsu oraz masażer do stóp Homedics!

Sprawdź także: 

Rollery do masażu

Maty masujące

Masażery szyi i karku

Masażery rehabilitacyjne

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl