Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Komora inhalacyjna z ustnikiem Phillips, niezbędna w trakcie terapii dróg oddechowych z użyciem aerozolu, dostępna jest w naszym sklepie internetowym w wersji dla dorosłych oraz dzieci z różnych grup wiekowych. Nowoczesny aparat ułatwia podanie leku wziewnego oraz usprawnia kurację i rehabilitację dróg oddechowych z udziałem specjalistycznego preparatu.

Komora inhalacyjna dla dorosłych

Oferowana w naszym sklepie internetowym komora inhalacyjna Phillips jest akcesorium medycznym przydatnym w leczeniu chorób układu oddechowego zarówno u dorosłych, jak i u dzieci w różnym wieku. Komora inhalacyjna dla dorosłych charakteryzuje się ergonomicznym kształtem ustnika, spójnością wszystkich elementów składowych oraz mechanizmem ułatwiającej podawanie leku w trakcie użytkowania sprzętu. Komora umożliwia dostarczenie pacjentowi odpowiedniej ilości leku przy niewielkim wysiłku z jego strony. Dlatego komora inhalacyjna z ustnikiem jest bardziej komfortowa od tradycyjnego inhalatora, a jej obsługa – prosta i intuicyjna.

Komory inhalacyjne

Komora inhalacyjna dla dzieci

Komora inhalacyjna dla dzieci dostępna w naszym sklepie została zaprojektowana z dbałością o szczegóły. Charakteryzuje się ona dopasowanymi rozmiarami, niskim oporem wdechowym i wydechowym zaworów oraz posiadaniem sygnalizatora nieprawidłowego, zbyt gwałtownego oddechu, co znacznie ułatwia kontrolowanie skuteczności terapii. Komora inhalacyjna Phillips dedykowana dzieciom występuje w wielu rodzajach i wielkościach, które dobiera się w zależności od wieku dziecka. Warto więc zwrócić uwagę na pożądaną w trakcie terapii pojemność komory oraz rozmiar ustnika. Oferujemy wybór dedykowanych aparatów dla małych dzieci w każdym wieku, wygodnych w zastosowaniu i konserwacji.

W ofercie naszego sklepu prezentujemy różnorodne komory inhalacyjne dla dzieci i dorosłych. Zaprojektowane są w przemyślany, ergonomiczny sposób, dzięki czemu są odpowiednim narzędziem medycznym do dostarczania pacjentom leków za pomocą środków do usprawnienia pracy dróg oddechowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl