Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

Grzebienie na wszy i gnidy

To problem, który najczęściej dotyka dzieci, ale jest groźny również dla dorosłych. Wszy to pasożyty, które szybko się rozprzestrzeniają. Są niebezpieczne, zwłaszcza w dużych skupiskach ludzi – przedszkolach, szkołach, na koloniach. Ich jaja mogą znajdować się na kocach, zabawkach i innych przedmiotach, przez co łatwo je przenieść. Walka z gnidami jest trudna i czasochłonna, szampony, kremy, pianki często okazują się nieskuteczne. Na szczęście, rozwój technologii sprawił, że mamy nowe, bardziej skuteczne rozwiązania.

Grzebienie na wszy i gnidy

To nowoczesne urządzenia, które odpowiedzą na Twoje potrzeby. W naszym sklepie znajdziecie zarówno te elektroniczne, jak i elektrostatyczne. Produkty, które oferujemy zasilane są jedną baterią AAA, dzięki czemu są łatwe w użyciu i nie zajmują wiele miejsca. Oczywiście to nie wszystko! Tym co je charakteryzuje jest również atrakcyjna cena, urządzenia możesz kupić już za niecałe 70 złotych i używać wiele razy. Taka inwestycja jest naprawdę opłacalna.

Elektroniczny grzebień na wszy i gnidy

Doskonale wiemy, że usuwanie insektów bywa kłopotliwe, zwłaszcza u dzieci. Na szczęście elektrostatyczne i elektroniczne urządzenia, które oferujemy umożliwiają bezbolesne usuwanie gnid. Jak to możliwe? Już wyjaśniamy! Czesanie włosów sprawia, że pomiędzy zębami grzebienia wytwarza się napięcie elektryczne lub elektrostatyczne (w zależności od modelu). W efekcie, napięcie to paraliżuje insekty, a także niszczy larwy pasożytnicze. A co najważniejsze, takie czesanie jest całkowicie bezbolesne dla człowieka.

Grzebień elektrostatyczny na wszy i gnidy – jak stosować?

Instrukcja użytkowania jest bardzo prosta i nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Wystarczy powoli przejeżdżać grzebieniem po włosach, dla ułatwienia możesz je wcześniej podzielić na mniejsze pasma, nie szersze niż 5 cm. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko pominięcia któregoś z kosmyków. Tutaj dokładność ma znaczenie. Czesanie należy powtarzać aż do usunięcia wszystkich wszy i gnid. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Sprawdź także
Inhalatory odciągacze do kataru nianie elektroniczne 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl