Opcje przeglądania

Glukometry

Niezawodne urządzenia, których zadaniem jest monitorowanie stanu zdrowia, stanowią dla wielu osób podstawowe elementy wyposażenia domu. Z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia w codziennym kontrolowaniu poziomu cukru we krwi, do naszej oferty wprowadziliśmy jednorazowe glukometry oraz nakłuwacze do glukometru.

Jednorazowe glukometry – wsparcie w leczeniu cukrzycy

Jednorazowe glukometry, dostępne w naszej ofercie, są proste w obsłudze, a zarazem lekkie i solidne. Nawet osoby starsze czy borykające się z różnorodnymi deficytami z łatwością opanują obsługę tych intuicyjnych w użyciu aparatów, dzięki czemu samodzielnie i w każdej chwili będą mogły wykonać odpowiedni pomiar. Dzięki cenie adekwatnej do jakości produktu każdy zainteresowany może zaopatrzyć się w niezbędny do codziennego funkcjonowania sprzęt. Jednorazowe glukometry działają na takiej samej zasadzie, co tradycyjne – należy nakłuć palec, by pobrać kroplę krwi, a następnie odczytać wynik. Idealnie sprawdzą się podczas podróży, a także jako zapas w pracy czy samochodzie. Element wyposażenia stanowią także paski. Glukometr z ich wykorzystaniem pozwala uzyskać zadowalające pod względem precyzji pomiary.

Nakłuwacze do glukometru – element wyposażenia apteczki diabetyków

Diabetycy każdego dnia muszą dbać o odpowiedni poziom cukru we krwi. Ważne jest niezawodne wyposażenie, dzięki któremu w każdej chwili mogą wykonać niezbędne pomiary, bez zaburzania rytmu dnia. Proponowane w naszym sklepie lancety jednorazowe to produkty wysokiej jakości, gwarantujące sprawny i poprawny pomiar. Jednorazowe glukometry to wykonane z wysokiej jakości materiałów, a do tego łatwe w obsłudze artykuły, zapewniające komfort podczas użytkowania. Warto zwrócić uwagę, iż oferujemy także opaski dla diabetyków z napisem informującym o chorobie oraz testowe paski. Glukometr w nie wyposażony zagwarantuje dokładny pomiar.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której oprócz produktów, takich jak jednorazowe glukometry czy nakłuwacze do glukometru, znajdują się także lancety jednorazowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl