Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

Elektrody jednorazowe

Ich atutem jest między innymi łatwe dopasowanie się do krzywizn ciała pacjentów. Jednorazowe elektrody medyczne służą do badania EKG wykorzystywanego w diagnostyce chorób serca. Chociaż badanie elektokardiograficzne jest stosowanie w medycynie, to jego początków można doszukiwać się fizyce, a ściśle jest powiązane ze zjawiskiem elektromagnetyzmu. Obecnie urządzenia do badania EKG są jeszcze dokładniejsze, możliwe jest także stosowanie w nich wymiennych elektrod jednorazowych, jakie znajdziesz w naszym internetowym sklepie.

 

Elektroda EKG Skintact FS-TF /6 - 30szt.

Elektroda EKG Skintact FS-TF /6 - 30szt.
Elektroda EKG Skintact FS-TF /6 - 30szt.

Jednorazowa, uniwersalna elektroda EKG SKINTACT FS-TF /6 o wymiarach 43x51 do Holtera i badań wysiłkowych.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,26 zł

szt.

Elektrody medyczne jednorazowe w dobrej cenie

Wyposażenie dostępne w tej kategorii naszego sklepu online, proponujemy między innymi do przychodni i szpitali, gdzie wdraża się diagnostykę oraz leczenie chorób sercowych. Stosowanie proponowanych tutaj produktów jest dobre ze względu na zachowanie najwyższej higieny. Pacjenci nie korzystają z tych samych medycznych elektrod, a zamiast tego wykorzystywane są jednorazowe wersje. Nie ma więc ryzyka przeniesienia ustrojów chorobotwórczych z jednego pacjenta na drugiego. Na uwagę zasługuje także atrakcyjna cena dostępnych tutaj produktów.

Sklep hurtmedyczny.pl - zobacz nasze produkty do badania EKG

Zdecydowanie jedną z zalet wyboru jednorazowych elektrod medycznych dostępnych w naszym sklepie internetowym, jest ich przyczepność. Doskonale przylegają one do skóry i z całą pewnością nie odczepią się od rozpoczęcia badania aż po samej koniec wykonywania diagnostyki. Wysyłka naszego produktu zajmuje nam do 24h, dzięki czemu można liczyć na szybką dostawę wybranego zamówienia.

W jakich badaniach można wykorzystać proponowane artykuły?

Poza diagnostyką EKG, nasze artykuły z tej kategorii sprawdzą się także między innymi w regularnym monitorowaniu stanu pacjenta (na przykład będącego w śpiączce), a także w badaniach Holtera i próbach wysiłkowych. Wykorzystywane mogą być także podczas treningu sportowców w celu mierzenia stanu osoby wykonującej aktywność fizyczną. Jak łatwo zauważyć, produkty te są uniwersalne w zastosowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl