Cewniki do odsysania, worki na mocz

W naszym sklepie z artykułami medycznymi, proponujemy szeroki wybór wyposażenia dla klinik, przychodni oraz szpitali. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa cewniki oraz worki na mocz. Przeznaczone dla pacjentów ze schorzeniami układu wydalniczego.

Oddawanie moczu pozwala na pozbycie się wielu toksycznych składników, jakie zostały odfiltrowane przez wątrobę oraz nerki. Jest też istotne w oczyszczaniu cewki, na przykład u mężczyzn z resztek nasienia. Niestety niektóre schorzenia uniemożliwiają oddawanie moczu własnymi siłami. W tym pomagają cewniki oraz worki, jakie dostępne są w naszej ofercie.

 

Dobra cena cewników i innych produktów dostępnych w hurtmedyczny.pl

Proponowane tutaj artykuły medyczne sprzedajemy w bardzo dobrych cenach, które z całą pewnością nie obciążą napiętego budżetu szpitali oraz innych placówek. W ofercie dostępne są między innymi takie produkty, jak:

Wciąż rozszerzamy naszą ofertę, dlatego zapraszamy do regularnego przeglądania dostępnego w tej kategorii asortymentu. Zamówienie na wyposażenie, jakie sprzedajemy w naszej medycznej hurtowni internetowej, realizujemy sprawnie, nawet w ciągu 24h!

Łatwość użytkowania artykułów medycznych

Worki na mocz oraz pozostałe produkty są łatwe w użytkowaniu zarówno dla samych pacjentów, jak i dla kadry szpitala. Zakup naszego wyposażenia z całą pewnością przyniesie komfort pacjentom, a także usprawni opiekę pielęgniarską. Dlatego serdecznie zapraszamy do zakupu artykułów medycznych, jakie przygotowaliśmy w tej kategorii naszego sklepu online.

W jakich chorobach sprawdzą się nasze produkty?

Nie sposób wymienić tylko jednej, nasze produkty (między innymi worki) sprawdzą się w wielu problemach i schorzeniach związanych na przykład z nieprawidłowym działaniem pęcherza bądź nerek. Nasze akcesoria mogą służyć także do bezpośredniego podawania leków do obszaru opanowanego chorobą. Sprawdzą się też przy badaniach takich jak cystografia oraz cystometria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl