Opcje przeglądania

Maty masujące

Istnieje wiele przyczyn napięcia mięśniowego skutkującego sztywnością oraz bólem pleców i karku. Dolegliwości

tego typu mogą być spowodowane zbyt długim siedzeniem przed komputerem, niską aktywnością fizyczną czy różnego rodzaju zaburzeniami zdrowotnymi. W celu pozbycia się dyskomfortu często stosuje się maty masujące shiatsu, które imitują rodzaj masażu znany pod tą samą nazwą. Żelowe kule, w które są wyposażone maty masujące Homedics, to sposób na zapewnienie sobie relaksu i ulgi. Maty gwarantują doznania zbliżone do tych, które powstają podczas standardowego masażu shiatsu reprezentującego tradycyjną medycynę japońską. Produkty te posiadają szereg funkcji, które dostosować można do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowania.

Maty masujące Homedics – działanie

Maty masujące Homedics umożliwiają zastosowanie różnych rodzajów masażu – m.in. shiatsu oraz rolującego. Pierwszy z nich ma na celu ucisk konkretnych miejsc na ciele, tzw. szlaków energetycznych, z zamiarem poprawy przepływu energii. Drugi natomiast zakłada masowanie powięzi, czyli tkanki otaczającej mięśnie, kości i narządy. Obie opcje mogą być stosowane jednocześnie z funkcją podgrzewania, którą posiada mata rozgrzewająca masująca. Ponadto dwa niezależne systemy umożliwiają masowanie oddzielnie szyi i karku. Nieskomplikowana w obsłudze regulacja prędkości pozwala dostosować odpowiedni z 3 dostępnych poziomów. Zależnie od modelu, maty mają mniejsze lub większe wymiary w obrębie szerokości i wysokości − pod tym względem różnią się również siedziska nakładek masujących na fotel.

Maty masujące Homedics – wyższy poziom relaksu

Maty masujące Homedics to produkty, które cechują się szeregiem zaawansowanych funkcji. Spośród nich wymienić można opcję sterowania systemu w sposób zdalny. Pilot graficzny służy do dobrania odpowiedniego rodzaju masażu, poziomu prędkości oraz niezależnego toru. Ostatnia z tych funkcji pozwala dostosować działanie urządzenia do partii ciała, na której ma się skoncentrować masaż. Mata masująca na fotel dopasowuje się do większości krzeseł z pełnym oparciem, w tym tych biurowych. Jeżeli użytkownik preferuje łagodniejszy masaż, może położyć ręcznik między ciało a sprzęt, dzięki czemu ugniatanie będzie delikatniejsze.

Mata rozgrzewająca masująca – indywidualne podejście

Z masażu w pozycji siedzącej skorzystać można, wykonując równocześnie inną czynność, np. pracując czy oglądając telewizję. Masaż na leżąco pozwala z kolei na całkowity relaks. W materacach do masażu specjalne kulki i rolki ugniatają plecy użytkowników, przynosząc im często ulgę w dyskomforcie. Za pomocą materaca można rozluźnić mięśnie i zminimalizować uczucie stresu. Z tego względu część użytkowników bardziej zadowoli mata masująca na fotel, a inni wybiorą raczej płaski materac lub też urządzenie, które służy w szczególności do masowania szyi. W przypadku odczuwania napięcia mięśniowego kilku partii ciała jednocześnie stosuje się modele, które umożliwiają ugniatanie pięciu różnych obszarów: karku, górnej części pleców, dolnej części pleców oraz nóg i stóp.

Często osoby, które pracują w biurze, nie mają czasu na regularną aktywność fizyczną lub zmagają się z przewlekłym stresem. Żeby poczuć ulgę, korzystają z różnego rodzaju masaży. Wielofunkcyjne maty masujące Homedics pozwalają na to bez konieczności opuszczania domowego zacisza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej internetowej hurtowni medycznej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl