Dezynfekcja i sterylizacja

Korzystając z pomocy medycznej czy to w prywatnym gabinecie, czy w szpitalu oczekujemy, że do naszych dolegliwości nie dołączą kolejne wywołane drobnoustrojami, które w naturalny sposób obecne bywają w miejscach odwiedzanych przez mnóstwo chorych osób. Płyny i środki dezynfekcyjne pomagają zapanować na sytuacją.

Płyn do dezynfekcji to preparat niezbędny do zminimalizowania ryzyka wystąpienia wtórnych zakażeń. Oferujemy środki dezynfekcyjne przeznaczone do oczyszczania wszelkich powierzchni, urządzeń medycznych oraz do stosowania bezpośrednio na skórę. Antybakteryjne preparaty szybkoschnące nie pozostawiają zacieków na sprzęcie, nie wysuszają nadmiernie skóry i bardzo szybko schną.

Dezynfekcja to minimalizacja ryzyka infekcji i chorób. Oferujemy duży wybór produktów do dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, powierzchni użytkowych a także do stosowania bezpośrednio na skórę oraz do odkażania.To profesjonalne produkty, które usuwają wszelkie zabrudzenia ,zanieczyszczenia, wirusy, bakterie i zarazki. Używanie zgodnie z przeznaczeniem płynów, żelów czy chusteczek jest w pełni bezpieczne i daje nam pewność że narzędzia którymi pracujemy oraz dłonie są odpowiednio wyczyszczone i zdezynfekowane. Stosując substancje antybakteryjne łatwiej jest nam zapobiegać infekcjom niż je leczyć.Takie produkty są niezbędne w ośrodkach zdrowotnych, na oddziałach szpitalnych, przychodniach, gabinetach stomatologicznych i lekarskich, w labolatoriach i punktach pobrań materiału do badań ale również w domach. Posiadamy płyny i żele o różnych pojemnościach: 250ml, 500ml, 1l, 2l i 5l, niektóre gramatury mogą być z dozownikiem lub bez.

Autoklaw Yeson YS-8L-E Autoklaw Yeson YS-8L-E
Producent: Yeson
Cena:

6 299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Destylarka do wody Steel 4L Destylarka do wody Steel 4L
Producent: Yeson
Cena:

569,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mały autoklaw Yeson YS-03L-E Mały autoklaw Yeson YS-03L-E
Producent: Yeson
Cena:

7 700,00 zł

szt.
zobacz więcej
Schulke Kodan Tinktur forte bezbarwny - 1L Schulke Kodan Tinktur forte bezbarwny - 1L
Producent: schulke
Cena:

39,99 zł

zobacz więcej
Schulke Kodan Tinktur forte bezbarwny 250 ml Schulke Kodan Tinktur forte bezbarwny 250 ml
Producent: schulke
Cena:

29,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl