Jaki irygator wybrać?
Jaki irygator wybrać?

Oczywiście na co dzień możemy używać nici dentystycznych do czyszczenia powierzchni między-zębowych, ale optymalnym rozwiązaniem dla tych którzy nie lubią się borykać z nićmi jest irygator dentystyczny ,który na pewno dokładnie wypuka nam resztki pozostałe po posiłku między zębami.

Irygator stacjonarny i przenośny - który wybrać? 

Można sobie zakupić irygator stacjonarny lub przenośny.Stacjonarne irygatory na pewno będą miały większe gabaryty i większe ciśnienie robocze, natomiast te mobilne będą bardziej poręczne ,zajmują mniej miejsca i nie które modele mają zbliżone parametry do tych stacjonarnych.Irygator wyposażony jest w zbiornik oraz dyszę czyli końcówkę, która właśnie pod ciśnieniem wypłukuje przestrzenie między-zębowe.

Do zbiornika możemy nalać czystą wodę lub na przykład płyn do płukania ust.Polecam zakup również odkamieniacza do irygatora,używanie takiego środka regularnie na pewno przedłuży nam żywotność urządzenia i będzie nam służyło długi czas. Zaleca się używanie odkamieniacza ,który też czyści i dezynfekuje irygator,raz w miesiącu.

Ponieważ  w urządzeniach pozostaje woda która stwarza wilgotne, idealne środowisko dla grzybów i bakterii.Dokonując wyboru irygatora warto zastanowić się czy lepszym rozwiązaniem dla nas będzie urządzenie stacjonarne czy przenośne.Jeśli dużo podróżujemy na pewno lepiej będzie kupić irygator mobilny,natomiast jeśli z irygatora ma korzystać np.cała rodzina to warto zainwestować w stacjonarne urządzenie ,dokupując końcówki dla każdej z osób.

Zachęcam do kupna irygatora, osoby które noszą aparaty dentystyczne, świetne rozwiązanie utrzymania odpowiedniej higieny aparatu i oczywiście jamy ustnej. Skraca czas spędzony nad codzienną toaletą uzębienia ,bez monotonnego szorowania uzyskamy świeży uśmiech.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl