Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

Maski ustno-nosowe

Są różne powody, przez które może pojawić się konieczność stosowania masek nosowo-ustnych. Używa się ich w celu dotlenienia organizmu, które jest utrudnione na wskutek bezdechu, niedrożności dróg oddechowych czy tendencji do oddychania ustami podczas snu. Niezależnie od przyczyny, każdy pacjent używający masek ustno-nosowych zasługuje na możliwie największy komfort podczas korzystania z ich wsparcia. Maski ustno-nosowe występują w wielu różnych modelach i rozmiarach, dzięki czemu łatwo wybrać najlepszą propozycję dla siebie.

 

Maska Amara Gel Philips Respironics Maska Amara Gel Philips Respironics
Cena:

700,00 zł

zobacz więcej
Maska Amara Philips Respironics Maska Amara Philips Respironics
Cena:

650,00 zł

zobacz więcej
Maska Amara View Philips Respironics Maska Amara View Philips Respironics
Cena:

650,00 zł

zobacz więcej

Maski ustno-nosowe — rodzaje

Każda maska jest nieco inna, bowiem poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą kształtem. Jak wybrać odpowiednią maskę dla siebie? Warto kierować się przede wszystkim specyfikacją produktu. Część masek zawiera małe i lekkie elementy, których niemal nie odczuwa się w trakcie noszenia. Dzięki żelowej lub silikonowej poduszce nie tylko nie powodują podrażnień ani odgnieceń na szczególnie wrażliwej skórze twarzy, ale także ułatwiają poprawne założenie produktu na głowę. To szczególnie ważne dla każdej osoby, która regularnie musi korzystać ze wsparcia maski. Wszystkie modele są bardzo łatwe i intuicyjne w montażu oraz oczyszczaniu czy dezynfekcji. Nowoczesne maski ustno-nosowe Dream Wear nieco różnią się od pozostałych modeli.

Maski ustno-nosowe Dream Wear

Seria Dream Wear powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. To innowacyjny typ masek, który nie tylko ułatwia korzystanie, ale także pozwala na podłączenie rury doprowadzającej powietrze na szczycie głowy. Maski Dream Wear nie posiadają poduszki czołowej, a więc – w odróżnieniu od pozostałych masek tego typu – nie ograniczają pola widzenia. W tej masce można swobodnie założyć okulary i korzystać z niej nie tylko w trakcie snu, ale także na co dzień, podczas wykonywania różnych czynności. Maska zapewnia pełną swobodę ruchów, jednocześnie spełniając swoje zadanie. Co więcej, ta maska także posiada miękką silikonową oprawę, zapobiegającą powstawaniu odgnieceń na twarzy. To maski ustno- nosowe, wprowadzające zupełnie nową jakość codziennego funkcjonowania, dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy dopasuje właściwy model do swoich potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl