Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność

Smoczki

Kompletowanie wyprawki dla noworodka to bardzo ważny element przygotowań do pojawienia się na świecie dziecka. Zdecydowanie warto postawić na te artykuły, które są bezpieczne i sprawdzone. Smoczki do butelki dla niemowlaków to z pozoru drobne, aczkolwiek bardzo istotne akcesorium, które ma znaczenie podczas karmienia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wielorazowy smoczek do butelki – dlaczego warto go mieć?

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty do karmienia dzieci. Jednym z nich jest wielorazowy smoczek do butelki, niezbędny, gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny. Dzięki możliwości sterylizacji w autoklawie można używać ich wielokrotnie, a więc zawsze wtedy, gdy są potrzebne. Artykuły te posiadają różne stopnie prędkości wypływu mleka, zatem można dostosować ilość dostarczanego pokarmu do aktualnych potrzeb dziecka. Dopasowanie odpowiedniego rozmiaru do momentu rozwojowego zmniejsza szansę na połknięcie powietrza wraz z pokarmem, dzięki czemu zapobiega występowaniu kolki. Odpowiednio zadbany smoczek do butelki dla niemowlaków posłuży przez długi czas.

Smoczki ortodontyczne do butelki dla niemowlaków

Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego proponowane przez nas artykuły, przeznaczone dla dzieci, są wnikliwie wyselekcjonowane. Smoczki do butelki dla niemowlaków nie posiadają szkodliwych substancji, takich jak Bisfenol A, silikony czy lateks. Produkty są wykonane przez renomowaną i ciesząca się uznaniem klientów markę, posiadającą wieloletnie doświadczenie w produkcji artykułów dla dzieci, które należą do szczególnie wymagających użytkowników. Smoczek do butelki posiada anatomiczny kształt i jest zaprojektowany w taki sposób, aby w możliwie największym stopniu ułatwić ssanie oraz kształtować prawidłowe odruchy podczas jedzenia, co odgrywa niebagatelną rolę w procesie formowania prawidłowego zgryzu.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu. Proponujemy wiele artykułów przydatnych w codziennej opiece nad dzieckiem, do których należą smoczki ortodontyczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl