Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

Oczyszczacze

Zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniu – brzmi niewiarygodnie? Niestety w domowych i biurowych wnętrzach roi się od drobnoustrojów, które mogą niekorzystnie wpływać na ogólne samopoczucie. A jeśli codzienne towarzyszy nam ból głowy i brak koncentracji, mogą to być następstwa oddziaływania jonów dodatnich emitowanych przez znajdującą się wokół elektronikę. Warto uświadomić sobie, że zagrożenia wynikające z wdychania zanieczyszczeń czyhają na nas również w pomieszczeniach. Czy można w jakiś sposób się przed tym uchronić? Tak – wystarczy dowiedzieć się więcej na temat oczyszczaczy powietrza, które dostępne są w ofercie naszej hurtowni medycznej.

Homedics Oczyszczacz powietrza AR-10

Homedics Oczyszczacz powietrza AR-10
Homedics Oczyszczacz powietrza AR-10

Dostępność: brak towaru

Cena:

229,00 zł

Jonizator komputerowy USB GH-2168

Jonizator  komputerowy USB GH-2168
Jonizator komputerowy USB GH-2168

Jonizator komputerowy USB GH-2168 - oczyszcza powietrza w strefie komputera z niepożądanych zanieczyszczeń i szkodliwych zapachów.

 Dostępność: brak towaru

Cena:

29,99 zł

Oczyszczacz powietrza Boneco P500 - POLSKA DYSTRYBUCJA, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Oczyszczacz powietrza Boneco P500 - POLSKA DYSTRYBUCJA, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Oczyszczacz powietrza Boneco P500 - POLSKA DYSTRYBUCJA, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Oczyszczacz powietrza Boneco P500 skutecznie oczyszcza powietrze. Zapewnia wysoki poziom filtracji pyłów, kurzu, alergenów a także wirusów i bakterii.

Dostępność: brak towaru

Cena:

1 648,99 zł

Oczyszczacze powietrza z dodatkowymi opcjami

W trosce o zadowolenie naszych klientów uzupełniliśmy asortyment o nowoczesne oczyszczacze pomieszczeń. To jednocześnie jonizatory lub ozonatory – specjalne urządzenia przeznaczone do eliminowania szkodliwych elementów, które mogą mieć bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Ich działanie różni się od siebie, cel jest jednak ten sam: skutecznie filtrować otoczenie w domach, biurach, zakładach pracy oraz innych przestrzeniach, w których spędzamy znaczną część czasu w ciągu dnia, a tym samym poprawiać jakość tego, czym oddychamy.

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem

Jonizator powietrza – jedna z opcji dostępnych w naszej ofercie – to element wchodzący w skład oczyszczacza. Udogodnienie tego typu pozwala nie tylko na pobycie się pyłków, alergenów czy bakterii, ale także odświeżanie tego, czym oddychamy w pomieszczeniu. Funkcja ta potrafi wyłapać jony dodatnie emitowane przez urządzenia elektryczne przyciągające do siebie zanieczyszczenia. W efekcie zostaną one wyłapane, a następnie zneutralizowane.

Ozonator do pomieszczeń

Innym rodzajem urządzenia przeznaczonego do oczyszczania pomieszczeń jest ozonator. To niewielkich rozmiarów generator ozonu (trójtlenu), czyli gazu o wysokich właściwościach dezynfekujących. W przemyśle stosowany jest do odkażania wody pitnej. W domach i biurach przyczynia się natomiast do usuwania z otoczenia bakterii, wirusów, grzybów, alergenów, a także innych chorobotwórczych drobnoustrojów. W sprzedaży dostępny jest również ozonator z jonizacją, kory łączy działanie obu wspomnianych wcześniej urządzeń. Siłą tego typu rozwiązania jest to, że użytkownik otrzymuje dostęp nie tylko do czystego, ale i świeżego powietrza. Opcja jonizacji odpowiedzialna jest za eliminowanie jonów ujemnych, a ozonator – za wyłapywanie i unieszkodliwianie chorobotwórczych drobnoustrojów. Efekt? Lekki i zdrowy oddech.

Sprawdź także nawilżacze i olejki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl