Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

Nianie elektroniczne

Jako dystrybutor wysokiej jakości sprzętu medycznego oraz artykułów dla matek i dzieci prezentujemy państwu szeroki wybór niań elektronicznych, dzięki którym opieka nad niemowlęciem będzie zdecydowanie łatwiejsza. Dzięki tym prostym nadajnikom rodzic może być spokojny o pozostawione w pokoju śpiące dziecko. Z pewnością usłyszy jego płacz, nawet gdy będzie w innym pomieszczeniu oddalonym o kilkadziesiąt metrów. W naszej ofercie dostępne są nianie elektroniczne od uznanych producentów, które wyposażone są w dodatkowe funkcje, takie jak choćby kamera (podgląd dziecka), czujnik ruchu czy możliwość wgrania i zdalnego uruchamiania kołysanek. Oferujemy także urządzenia z projektorem pokazującym kolorowe obrazki na suficie, co ułatwi zasypianie bądź uspokoi dziecko. Bez względu na to, czy rodzice mieszkają w mieszkaniu, czy w dużym, wielopokojowym domu, takie rozwiązanie z pewnością przyda się na co dzień.

Kiedy na świecie pojawia się nowy członek rodziny, bliscy pragną ofiarować mu wszystko, co najlepsze, w tym profesjonalną opiekę. Często nie sposób być przy maluszku przez 24 godziny na dobę, a zarówno w przypadku domów z mnóstwem pokoi, jak i niewielkiego mieszkania, zdarza się tak, że nie od razu słyszy się płacz niemowlaka. Co zrobić, by w tego typu sytuacjach móc zareagować natychmiast? Idealnym rozwiązaniem jest niania elektroniczna Motorola lub Vtech. Dzięki temu nadajnikowi rodzic zyska możliwość szybkiej reakcji, gdy dziecko będzie go potrzebowało. Co więcej, nowoczesne modele wyposażone są w wiele innowacyjnych funkcji.

Jak zagwarantować maluszkowi właściwą opiekę? – elektroniczna niania z kamerką

Bez wątpienia nic nie zastąpi maluszkowi obecności rodzica, lecz bywają momenty, gdy ten musi zająć się swoimi sprawami. Kiedy niemowlę śpi spokojnie w łóżeczku, nie ma potrzeby nieustannie przy nim czuwać, lecz co, jeśli się obudzi, a mama czy tata nie usłyszą płaczu, pochłonięci domowymi obowiązkami? W takich sytuacjach niania elektroniczna Vtech czy też Motorola sprawdzi się doskonale. Dzięki wersji z kamerką rodzic możne mieć podgląd na swojego maluszka. W znacznym stopniu ułatwia to opiekę nad niemowlakiem oraz pozwala opiekunom na zajęcie się domem lub pracą ze spokojnym sumieniem, że gdy tylko dziecko się obudzi, zostaną o tym poinformowani.

Jak nowoczesne technologie pomagają w opiece nad dzieckiem? – niania elektroniczna z kamerą

Oprócz podglądu umożliwiającego kontrolę nad tym, co robi niemowlę, to urządzenie posiada również wiele innych innowacyjnych funkcji. Niektóre modele są wyposażone w wbudowany czujnik ruchu, który wytwarza sygnał w momencie podjętej przez maluszka aktywności. Inne natomiast pozwalają na uruchomienie w sposób zdalny kołysanki lub też wyświetlanych poprzez projektor obrazków na suficie. To uspokoi dziecko, pozwoli mu się odprężyć i zrelaksować. Bogata w nowoczesne technologie elektroniczna niania z kamerką to urządzenie chętnie stosowane przez rodziców małych dzieci.

 

Sprawdź także nasze butelki do karmienia, smoczki do butelekinhalatory dla dzieci, laktatory, wkładki laktacyjne,    

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl